Seks w łazience? Jak najbardziej: jest ciepło i przytulnie a woda pozwala podkręcić doznania. Tylko jak to zrobić, żeby nie poślizgnąć się na mokrej podłodze? Podpowiadamy.

 

W większości komedii romantycznych obowiązkowo pojawia się jakaś „scena łazienkowa”. Bohaterowie zanurzają się w wielkiej wannie pełnej piany, pija wino, ciepłe światło świec tworzy romantyczna atmosferę… Cóż. W prawdziwym życiu wanna bywa za mała, zasłonka prysznica urywa się w najmniej odpowiednim momencie, a mokre plamy pojawiają się w całym mieszkaniu. Ale nie musi tak być! Podpowiadamy, co robić, aby miłosne igraszki w łazience były ekscytujące, bezpieczne i kończyły się niesamowitym orgazmem. Jeżeli kochacie się po raz pierwszy, wspólna kąpiel lub prysznic będą doskonałą okazją, żeby stopniowo przyzwyczaić się do partnera. Do wanny możecie zabrać wino lub szampana, puścić w tle ulubioną muzykę i powoli pieścić się pod osłoną piany.

Po pierwsze: skóra do skóry

Łazienka doskonale nadaje się do gry wstępnej. Przytulna atmosfera łazienki sprawia, że natychmiast macie ochotę wyskoczyć z ubrań. Zwykle zachęca się kochanków, aby rozbierali się powoli i zmysłowo. W łazience warto odwrócić zasady: rozebrać się jak najszybciej i od razu. W pieszczotach wykorzystajcie wszystkie dostępne rekwizyty.

Możecie:

  • Przysiadać na brzegu wanny
  • Usiąść na pralce
  • Przewrócić kosz na bieliznę i wykorzystać go jak niski schodek
  • Oprzeć się o ścianę kabiny prysznicowej
  • Wejść do pustej wanny i wykorzystać wszystkie wewnętrzne schodki, stopnie i oparcia

Odradzamy natomiast siadanie na umywalce, gdyż łatwo jest naruszyć konstrukcję ryzykując oderwanie umywalki od ściany.

Po drugie: igraszki z wodą

Czas odkręcić wodę. W końcu po to jesteście w łazience, żeby wykorzystać wodę kreatywnie. Zanim wanna się napełni pieśćcie się oralnie, polewajcie się wodą itd. Mężczyzna może np. stymulować łechtaczkę strumieniem wody z prysznica. A kobieta może skierować strumień wody na okolice penisa i jąder. Pamiętajcie, że im dalej od genitaliów trzymacie końcówkę prysznica tym woda dotyka skóry słabiej. Warto więc dostosować siłę „nacisku” do preferencji partnera. Możecie też robić sobie strumieniem wody delikatny odprężający masaż. Stymulujcie swoja skórę wodą o różnych temperaturach: cienka strużka chłodnej wody na suchą skórę sprawi, że partner poczuje przypływ adrenaliny (woda nie może być zbyt zimna, bo to ma być przyjemne doznanie a nie kąpiel w przeręblu).

Przeczytaj również:  Pierwszy raz – na co się nie godzić

Po trzecie: w wannie

Jeśli decydujecie się na wspólną kąpiel dużej wannie: nie ma problemu. Zmieścicie się swobodnie w różnych pozycjach a jeśli przyjdzie wam ochota odbyć stosunek do końca nie będzie problemu. Jeśli jest to mała wanna w bloku, będzie trudniej choć nie jest to niemożliwe. W małej wannie możecie usiąść twarzami do siebie: opierając się plecami o przeciwległe końce wanny.

W ten sposób „upakujecie” się a np. w tej pozycji kobieta może wygodnie położyć stopę na ramieniu lub klatce piersiowej mężczyzny a ten może całować stopy i łydki kobiety. Za to kobieta może wygodnie obejmować dłońmi penisa. W obu przypadkach nie musicie koniecznie nastawiać się na pełen stosunek w wannie. Jeśli jest wam niewygodnie, lub obydwoje jesteście słusznych rozmiarów na finał możecie przenieść się do sypialni lub na pralkę.

Po czwarte: pod prysznicem

Wolicie prysznic? To doskonałe miejsce na seks oralny, seks na stojąco (zarówno w wersji twarzami do siebie jak i w pozycji kobieta plecami do partnera). Konieczny jest stabilny uchwyt na prysznic: tak aby słuchawkę można było przymocować i tak skierować strumień, żebyście nie zachłystywali się wodą. Uchwyt na prysznic możecie też wykorzystać do przytrzymywania się: odradzamy łapanie się za zasłonkę oraz opieranie rąk o śliskie kafelki na ścianach.

Po piąte: namydl mnie

Mydło daje idealny poślizg. Wzajemne namydlanie się może być niesamowicie przyjemne. Kobieta może pieścić penisa namydloną ręką: posuwać się w górę w dół, pieścić główkę, jądra czy okolice odbytu. Mężczyzna za to może pieścić łechtaczkę – mydlany poślizg zapewni kobiecie niesamowite wrażenia. Uwaga: trzeba pilnować, aby mydło nie dostało się do pochwy, odbytu czy do cewki moczowej penisa, bo może to wywołać nieprzyjemne pieczenie. Dlatego dobrze użyć mydła hipoalergicznego a przed włożeniem penisa do pochwy bardzo dokładnie wypłukać okolice intymne.

Po szóste: do sucha

Wspólne wycieranie się po kąpieli to przyjemne potwierdzenie bliskości i intymności. Potem możecie wykorzystać zawartość szafki z kosmetykami i nawzajem wysmarować się balsamem. Jeśli jeszcze nie zaczęliście stosunku (bo w tym celu przenosicie się do sypialni) wykorzystajcie smarowanie balsamem do pieszczot okolic intymnych.

Po siódme: nie ubierajcie się

Nie zakładajcie od razu na siebie ubrań tylko spędźcie jeszcze jakis czas nago. Jeśli zawczasu podkręcicie termostat w mieszkaniu, będziecie mogli swobodnie poruszać się po domu nie marznąc przy tym. Poczujecie się wspaniale pozwalając skórze odetchnąć. Chodzenie po domu może was też nakręcić na powtórkę seksu.