• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj piękno Norwegii

Odwiedź Węgry!
Europa Środkowa bez wątpienia jest regionem w którym można spotkać bardzo wiele naprawdę ciekawych krajów. Polska jest tu oczywiście jednym z najlepszych przykładów, choć z drugiej strony dobrze jest czasami wyjechać gdzieś za granicę, gdyż z racji niewielkiej odległości nie wydamy na to zbyt wielkich pieniędzy a równocześnie zwiedzimy w taki sposób wiele interesujących miejsc.
Do zdecydowanie najlepszych propozycji bez wątpienia zaliczają się tutaj Węgry, położone całkiem blisko Polski – pomiędzy naszymi krajami stoi tylko Słowacja. Pomimo tego, że jest to stosunkowo niewielki kraj, to jednak będziemy w nim mogli znaleźć zarówno sporo pełnych uroku miast jak i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Na szczególną uwagę zasługuje oczywiście Budapeszt, który wszystkimi swoimi zabytkami potrafi wprawić w prawdziwy zachwyt nawet najbardziej wymagające osoby. Jeśli chodzi o środowisko naturalne, to jednym ze zdecydowanie najciekawszych miejsc jest tutaj słynne jezioro Balaton, będące największym zbiornikiem wodnym tego typu w tej części Europy.
Podsumowując, Węgry na pewno mogą nam zaoferować sporo ciekawych rzeczy. Bardzo ciekawy może być również fakt, że Polacy i Węgrzy związani są ze sobą wspólną historią oraz wielowiekową przyjaźnią, przez co wakacje w tym państwie będą jeszcze bardziej interesującą propozycją dla każdego z nas.

1. Kliknij tutaj

2. Sprawdź tutaj

3. Kliknij dla szczegółów

4. Zajrzyj tutaj

5. Wejdź

Categories: Podróże

Comments are closed.